Ses Banyosu ve Meditasyon

Ses Banyosu & Meditasyon

Ses şifanız olsun…

Ses terapisi, nazik ama bir o kadar da güçlü terapi edici ve onarıcı süreçleri ortaya çıkarmak amacıyla sesi kullanarak, zihin, beden ve ruhu besleyen, derinlemesine sürükleyici bir dinleme deneyimidir.

Çevresel faktörler insan bedeninin doğal ve sağlıklı titreşimini bozar. Ses terapisinde hedeflenen, insan bedeninin % 60’ını oluşturan suya, seslerin ürettiği frekans ve titreşimlerle etki ederek, bedeni bir anlamda akord etmektir.

Katılımcı sesin gücüyle rahatlar, sakinleşir, ahenk bulur, çakraları dengelenir ve farkındalığı artar. Ses terapisi hücresel seviyede masaj yaptırmak gibidir.

Ayrıca ses terapisi, depresyon, anksiyete ve ağrı tedavilerinde yardımcı rol oynar.

Siz de bu benzersiz deneyimi yaşamak isterseniz,

Detaylı bilgi ve katılım için;


0532 496 0606

Ben Kimim?
Aslında herşey küçük yaşta müziğe merak duymamla başladı diyebiliriz. Sonra ne mi oldu? Güzel sanatlar lisesi ve üniversite müzik bölümünde şekillenen müzik eğitimi kariyerime, tam da o yaşlarda yaşama olan merakım eklendi. Anlamaya dair bu arayışta, pek çok alanda kendimi geliştirdim. 2018 yılında karşıma çıkan bir Tibet Kasesi ise her şeyin kesişme noktası oldu. Müziğe ve yaşama dair merakım tek bir noktada buluşmuştu. Eğitim hayatımın üniversitede bittiğini düşünürken, kendimi Londra’da ses terapisi üzerine çalışmalar yaparken buldum. Devamında gelen çalışma ve eğitimler sırasında da amacım aslında kendime iyi gelmekti. Ama sonra bana iyi geleni, seninle de paylaşmaya karar verdim. Ve işte buradayım…
Can C.

Değerli Misafirlerimiz,
T.C. İcişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden 6 Eylül 2021 tarihi itibariyle; oyun, konser, atölye çalışmaları, sergi ziyaretleri ve diğer etkinliklerimize katılımınızda kimliğinizle birlikte en az iki doz aşı olduğunuzu belgeleyen aşı kartınızı, aşı olunmadıysa en gec 48 saat once yapılmış negatif sonuclu PCR testlerini ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimizin (Bilimsel olarak bağışıklık kabul edilen süreye göre) belgelerini ibraz etmeleri zorunlu olacaktır. Aşısı bulunmayan ve negatif PCR testi sumayan misafirlerimiz belirtilen ekinliklere kabul edilmeyecektir.
Saygılarımızla.


Ses Banyosu ve Meditasyon