Mümin Sekman ile Başarı Semineri

29 Nisan Cumartesi / 12.30

Mümin Sekman ile Başarı Semineri 29 Nisan’da Bursa’da!

25 yılda ilk defa! Mümin Sekman yüzlerce büyük kurumun yüz bini aşkın çalışanına seminer verdi. Şimdi ilk defa, herkesin katılımına açık başarı seminerleri başlatıyor. Başarı turnesi ilk etapta 4 büyük şehirde yapılacak.

Mümin Sekman ile Başarı Seminerleri yazarın meslekte 25. Yılına özel olarak başlatıldı. Çeyrek asırlık tecrübe, en konsantre ve kristalize dersler halinde sunulacak. Konu: Şu hayatı nasıl yaşamalı? Hayatın içinden başarıyla nasıl çıkmalı? Dünyada nasıl bir iz bırakmalı?

Programda neler var?

Başarı dolu 2.5 saatimiz var. Önce 1.5 saatlik yoğun bir başarı eğitimi alacaksınız. Sonra 30 dakikalık soru cevap seansımız var. En sonunda kitap imzası, fotoğraf çekimleri, tanışma oturumu olacak. Yazarla okurları tanıştırmak kadar, aynı şehirdeki okurları birbiriyle tanıştırmayı da önemsiyoruz.

Rakamlarla konuşmacının kariyeri. Mümin Sekman 25 yılda 24 kitap yazdı. Kitapları 4 milyon baskıya ulaştı. Her Şey Seninle Başlar kitabı 1.300.000 baskıyla türünde Türkiye rekoru kırdı. Sokakta karşılaştığınız her yüz kişiden biri onun kitabını okudu. Şimdi bu çeyrek asırlık kanıtlı başarı birikimi, sizin şehrinize geliyor.

Kimler için ve niçin?

Etkinlik herkese ve her kesime açık ama biz kendi hayatının kahramanı olmak isteyenleri arıyoruz. Gelişim odaklı, başarı merkezli, hayatı seven, işini iyi yapmayı önemseyen insanlar için tasarladık. Kendi en iyi versiyonunu bulmak, bu dünyada bir iz bırakmak, gurur duyacağı şeyler yapmak isteyenler, sizsiz bir kişi eksiğiz!

Başka bir hayat mümkün ve mümkün olan en iyi hayatı başarı getirir. Bu iki şeye inanıyorsanız ve bize iki saatinizi ayırırsanız, beraber hayatınızda bir kırılma noktası yapabiliriz. Burası, başarılı hayatın başlangıç noktası.

Kimse geride kalmayacak!